Jakie zalety ma klimatyzator przemysłowy SUPER COOL?

Czas czytania:1 minut, 46 sekund

Czy potrzebujesz klimatyzatora przemysłowego do swojej firmy? Jednymi z urządzeń, które warto wziąć pod uwagę, wybierając je, są z serii Super Cool. Jakie korzyści daje używanie ich? Co to jest klimatyzator  przemysłowySuper Cool? Podpowiadamy poniżej.

Czym jest klimatyzator przenośny?

Klimatyzator przemysłowy Super Cool jest urządzeniem, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o dużej powierzchni tam, gdzie tradycyjna klimatyzacja nie może być zamontowana. Ogrzane powietrze jest wprowadzane za pomocą rury wprowadzonej na zewnątrz pomieszczenia. Z kolei z zewnątrz jest pobierane świeże, cieplejsze powietrze.

Jakie zalety ma klimatyzator SUPER COOL?

Klimatyzator Super Cool ma wiele korzyści. Do najważniejszych z nich należą:

To urządzenie, które chłodzi i ogrzewa powietrze

.Klimatyzatory z serii Super Cool są jednymi z najwydajniejszych urządzeń. Ich moc wynosi 9,4 kW, dlatego doskonale nadają się nie tylko do chłodzenia, ale także do ogrzewania powietrza.  Moc grzewcza klimatyzatorów Super Cool jest równa mocy chłodniczej , umożliwia efektywną pracę w kilku pomieszczeniach.

To urządzenie, które jest łatwe w montażu

W odróżnieniu od innych rodzajów urządzeń, klimatyzatory Super Cool montuje się łatwiej. Żeby rozpocząć korzystanie z niego, wystarczy ustawić je w pomieszczeniu i wysunąć rurę odprowadzająca ciepłe powietrze do końca. To sprawi, że powietrze do klimatyzatora będzie pobierane spoza budynku i wprowadzane do niego po schłodzeniu.

To sprzęt, który ma możliwość dostosowania prędkości

Klimatyzator Super Cool może pracować w trzech prędkościach, ma także możliwość wyboru zakresu temperatury powietrza w zakresie od 17 stopni Celsjusza do 30 stopni Celsjusza. Ma wbudowany także timer, który umożliwia zaplanowanie momentu uruchomienia i zakończenia pracy urządzenia.

Możesz go używać wszędzie, gdzie tylko masz ochotę

To urządzenie, które jest najbardziej docenione za energooszczędność. Poza domem, możesz ustawić go także w biurze, w restauracji, w domu albo w pokoju hotelowym. To jedyne urządzenie, które jest  w stanie pracować w 45 stopniach Celsjusza. To powoduje, że urządzenie może być postawione na zewnątrz budynku, który jest schładzany.

Gdzie dostępne są klimatyzatory Super Cool?

Klimatyzatory SUPER COOL znajdziesz w sklepie online z wentylacją https://uni-lux.eu. Oprócz klimatyzatorów dostępne są także osuszacze, nawilżacze, piecyki naftowe, grzejniki elektryczne oraz wentylatory i lampy UV-C. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz jeden z produktów.

Happy
Zadowolony
0 %
Sad
Smutny
0 %
Excited
Podekscytowany
0 %
Sleepy
Śpiący
0 %
Angry
Zły
0 %
Surprise
Zaskoczony
0 %
Next post Rodzaje klimatyzatorów przemysłowych